10.08.2022

  • Şehrin yönetiminde ve vatandaş odaklı belediyecilik hizmetlerinde zamanın şartlarını yakalayan, teknolojinin imkanlarından yararlanan ve bilgiye dayalı belediyeciliğe geçişi sağlayan Niğde Belediyesi, bu bağlamda yeni bir hizmeti daha hemşerilerimizle buluşturdu.

  • Niğde Belediyesi Akıllı Şehircilik uygulamalarına bir yenisini daha ekleyerek, Mezarlık bilgi sistemini (MEBİS) yeni ve güncel haliyle kullanıma sundu.

  • Niğde Belediyesi'nin internet sitesinden erişilebilen uygulama mobil destekli olup, dünyanın neresinde olursa olsun mevta yeri, bilgileri ve mezar fotoğraflarına erişimi sağlayacak.

  • Altyapısı imar ve şehircilik müdürlüğü tarafından oluşturulan mezarlık bilgi sistemi, harita ve navigasyon destekli olup, vatandaşların mezarlık ziyaretlerini kolaylaştıracak.

27/06/22 17:51

Niğde Belediyesi mezarlık bilgi sistemi yenilendi

Şehrin yönetiminde ve vatandaş odaklı belediyecilik hizmetlerinde zamanın şartlarını yakalayan, teknolojinin imkanlarından yararlanan ve bilgiye dayalı belediyeciliğe geçişi sağlayan Niğde Belediyesi, bu bağlamda yeni bir hizmeti daha hemşerilerimizle buluşturdu. Niğde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin