22.09.2020

HABER ÖZETI

  • Şu an buradasınız: Türkiye'nin ilk yerli ve milli sıcak hava balonu Kapadokya'da uçtu - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Biz de Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Bakanlık olarak destek vereceğiz.

  • Belki 30 yıldır burada uçuşlar oluyor ama Türkiye tarihinde ilk defa yerli tasarımlı bir hava aracının, bir balonun hem lansmanını, hem testini hem de uçuşunu yapacağız.

  • Konuşmaların ardından Kılıçlar Vadisi'nden havalanan yerli üretim sıcak hava balonu, Kapadokya semalarında yaklaşık 30 dakika kalarak test uçuşunu başarıyla tamamladı.

11/10/19 12:51

Nevşehir türkiye'nin ilk yerli sıcak hava balonu, kapadokya semalarında

Şu an buradasınız: Nevşehir türkiye'nin ilk yerli sıcak hava balonu, kapadokya semalarında - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Türkiye'nin ilk yerli ve milli sıcak hava balonu Kapadokya'da uçtu

Şu an buradasınız: Türkiye'nin ilk yerli ve milli sıcak hava balonu Kapadokya'da uçtu - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Türkiye'nin ilk yerli sıcak hava balonu, kapadokya semalarında

Şu an buradasınız: Türkiye'nin ilk yerli sıcak hava balonu, kapadokya semalarında - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Yerli üretim sıcak hava balonu Kapadokya semalarında

NEVŞEHİR (AA) - Nevşehir'de üretilen sıcak hava balonunun test uçuşu başarıyla tamamlandı. Kılıçlar Vadisi'nde, Kapadokya'da faaliyet gösteren sıcak hava balonu firmalarından Paşha Balloons tarafından üretilen yerli sıcak hava balonunun tanıtımı ve test uçuşu dolayısıyla...

Memleket ·

Yerli üretim sıcak hava balonu Kapadokya semalarında

Memleket

Türkiye’nin ilk yerli ve milli sıcak hava balonu Kapadokya’da uçtu

Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden ve dünyada sıcak hava balon turlarının başkenti Kapadokya'da üretilen Türkiye'nin ilk yerli ve milli sıcak hava balonu gökyüzü ile buluştu. Kapadokya'da faaliyet gösteren Pasha Balloons tarafından Türkiye'nin ilk yerli ve milli sıcak...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin