25.09.2020

HABER ÖZETI

  • İmza günleri ve söyleşi programlarıyla zenginleşen fuarın düzenlendiği Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz servisler sayesinde öğrenciler kitapla buluşuyor.

  • Nevşehirli yazarların yanı sıra bir çok ünlü yazarın katıldığı fuarda hafta sonu Kahraman Tazeoğlu, Nurullah Genç, Mehmet Işık, Ahmet Şimşirgil ve Fendiye Dinç gibi yazarlar okurlarıyla buluşarak kitaplarını imzalayacak.

  • Paraya sıkıştığınızda kitaplarınızı gerçek değeri üzerinden satmak istiyorsanız, ellinizde bulunan ilk basım kitapları kandırılmadan gerçek fiyatı üzerinden satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • İkinci el kitap piyasasında uzun süredir yer alan ve kitap konusunda profesyonel olan kişiler olarak kitaplarınızı titiz bir şekilde inceliyor, gerçek değerini tespit ettikten sonra size fiyat teklifi yapıyoruz.

06/12/19 18:16

Güvenilir ikinci el kitap satışı

Elinizde bulunan ikinci el kitaplar, eski yazmalar, ilk basım kitaplar, değerli kitaplar ve antika kitapları satmak istediğinizde sizlere profesyonel bir şekilde yardımcı olan, kitaplarınızı gerçek değeri üzerinden satın alarak dolandırılmanızı ve kandırılmanızı önleyen Bakırköy...

Haber Zamani ·

Güvenilir ikinci el kitap satışı

Haber Zamani

Nevşehir Belediyesi kitap fuarı devam ediyor

Nevşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen ve Türk ve Dünya Edebiyatından tarihe, çocuk kitaplarından bilimsel yayınlara kadar binlerce kitabın sergilendiği kitap fuarı büyük ilgi çekti. İmza günleri ve söyleşi programlarıyla zenginleşen fuarın düzenlendiği Nevşehir...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin