07.07.2020

HABER ÖZETI

  • Uluslar Ligi'nde, Grand Prix’de sayısız maç galibiyetlerimizde, Ankara seyircisinin inanılmaz desteği var bize.

  • Rakipleri arasında geçen yılın dünya şampiyonu Sırbistan'ın da olduğuna vurgu yapan Naz, şunları kaydetti:Rakiplerimiz oldukça iyi, özellikle grubumuzda Avrupa ve dünya şampiyonu Sırbistan var.

  • Ankara'da oynayacak olmalarının milli takıma çok fazla avantaj sağlayacağına değinen Naz, Ankara bizim için her zaman çok uğurludur.

  • Ancak Sırbistan maçına gelene kadar, diğer rakiplerimizi de küçümsemek, hafife almak gibi bir hataya asla düşmeyeceğiz.

18/08/19 15:19

Naz Aydemir Akyol Avrupa şampiyonluğuna inanıyor

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamada, Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası'na ilişkin görüşlerine yer verilen A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın pasörlerinden Naz Aydemir Akyol, A Grubu'nda yer alan Türkiye'nin maçlarını oynayacağı Ankara'nın kendilerine uğurlu...

Kral Spor ·

Naz Aydemir Akyol Avrupa şampiyonluğuna inanıyor

Kral Spor

Naz Aydemir: "Taraftarımız bizim yedinci oyuncumuz olacak"

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın tecrübeli pasörlerinden Naz Aydemir Akyol, Avrupa Şampiyonası öncesinde açıklamalarda bulundu. Gruptaki takımlardan Sırbistan'ın çok iyi bir rakip olduğunu söyleyen Naz Aydemir, "Ankara'da taraftarımız, bizim yedinci oyuncumuz olacaktır"...

Memleket ·

Naz Aydemir: "Taraftarımız bizim yedinci oyuncumuz olacak"

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin