12.08.2022

HABER ÖZETI

  • Geçtiğimiz günlerde de terör örgütüne ait görseller projeksiyon ile başkent Stockholm'de belediye binası ve kentin simge yapılarından Avicii Arena'ya yansıtılmıştı.

  • Temaslarının ardından Kalın ve Önal gazetecilerle bir araya geldi.

  • Kalın yaptığı açıklamada, NATO Karargahı'nda İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyelik başvurusuyla ilgili sürece dair müzakereleri yapmak üzere Brüksel'e geldik.

  • Baştan beri bildiğiniz gibi biz Türkiye'nin taleplerinin açık ve net bir şekilde ifade edilmesi konusunda karşı tarafla her zaman temas içerisinde olduk dedi.

21/06/22 00:46

NATO müzakereleri devam ederken PKK/YPG yandaşları İsveç’te sokağa indi

Türkiye, İsveç ve Finlandiya arasındaki NATO üyeliğine dair müzakereler devam ederken, İsveç'in Göteborg şehrinde terör örgütü PKK/YPG yandaşları ellerinde terör örgütünü simgeleyen paçavralar ile sokağa indi. Türkiye, İsveç ve Finlandiya arasındaki NATO üyeliğine dair...

Istanbulhaber ·

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: “Terör örgütlerinin Avrupa’nın göbeğinde ülkeleri esir alırcasına bir faaliyet zinciri içinde bulunması kabul edilemez”

Terör örgütlerinin Finlandiya ve İsveç'te kurdukları faaliyet zinciri ile adeta bu ülkeleri esir aldığını ifade eden Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Bu terör örgütlerinin Avrupa'nın göbeğinde bu ülkeleri esir alırcasına bir faaliyet zinciri içinde bulunması kabul...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin