03.04.2020

HABER ÖZETI

  • Koronavirüs sebebiyle hayatın durduğu İtalya'da sürpriz bir kararla önümüzdeki hafta idmanlara başlayacağını açıklayan Napoli'de yönetim, baskılara dayanamayarak geri adım attı.

  • İtalyan ekibinden yapılan açıklamada daha önce 23 Mart'ta başlatılacağı belirtilen idmanların ileri bir tarihe ertelendiği belirtilirken, yeni gün ile ilgili tarih paylaşılmadı.

  • Napoli'nin, İtalya'daki koronavirüs önlemlerinin gidişatına göre yeni planlamasını duyuracağı da bildirinin devamında yer aldı.

  • Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

24/03/20 09:16

Napoli idman kararını rafa kaldırdı

Koronavirüs sebebiyle hayatın durduğu İtalya'da sürpriz bir kararla önümüzdeki hafta idmanlara başlayacağını açıklayan Napoli'de yönetim, baskılara dayanamayarak geri adım attı. İtalyan ekibinden yapılan açıklamada daha önce 23 Mart'ta başlatılacağı belirtilen idmanların...

Kral Spor ·

Napoli idman kararını rafa kaldırdı

Koronavirüs sebebiyle hayatın durduğu İtalya'da sürpriz bir kararla önümüzdeki hafta idmanlara başlayacağını açıklayan Napoli'de yönetim baskılara dayanamayarak geri adım attı. İtalyan ekibinden yapılan açıklamada daha önce 23 Mart'ta başlatılacağı belirtilen idmanların...

Sporx ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin