22.08.2019

HABER ÖZETI

  • Tepebaşı Belediyesi tarafından yenileme çalışmaları tamamlanan Muttalip Belde Evi ve yapımı tamamlanan Hizmet Binası, mahalle sakinlerinin yoğun katılımı ile hizmete açıldı.

  • Amacımız kadınlarımızın aile ekonomisine katkı sağlaması Aldığı hediyeden dolayı muhtarlara teşekkür eden Başkan Ataç yaptığı açılış konuşmasında, Belde Evi binamızın yapımı 1974 yılına dayanıyor.

  • Biz 2013'te burayı teslim aldığımızda kapatmadık, Muttalipli hemşehrilerimiz buradan hizmet almaya devam etsin istedik.

  • Aynı şekilde kapanan Çukurhisar ve Gündüzler belediyeleri için de aynı şeyi yaptık.

12/01/19 19:14

Muttalip’te açılış coşkusu

Tepebaşı Belediyesi tarafından yenileme çalışmaları tamamlanan Muttalip Belde Evi ve yapımı tamamlanan Hizmet Binası, mahalle sakinlerinin yoğun katılımı ile hizmete açıldı. Tepebaşı Belediyesi tarafından yenileme çalışmaları tamamlanan Muttalip Belde Evi ve yapımı tamamlanan...

Istanbulhaber ·

Muttalip’te açılış coşkusu

Tepebaşı Belediyesi tarafından yenileme çalışmaları tamamlanan Muttalip Belde Evi ve yapımı tamamlanan Hizmet Binası, düzenlenen tören ile hizmete açıldı. Açılış törenine Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ile...

Karar ·

Muttalip’te açılış coşkusu

Karar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin