23.05.2022

HABER ÖZETI

  • Kongrede konuşan Genel Başkan Sarıgül, merhametli ve adaletli olup çok çalışacaklarını ifade ederek, Türkiye Değişim Partisi vatanımıza, milletimize ve vatandaşlarımıza hizmet etmek için bu yola çıktı.

  • Erzurum'da düzenlenecek kongre öncesi il binasının açılışını yapan Sarıgül, açılışın herkese hayırlı olması temennisinde bulundu.

  • Genel Başkan Yardımcısı Avukat Ebubekir Elmalı ise siyasete kazandırdıkları üslupla oy oranlarını sürekli arttıracaklarını kaydederek, Çok heyecanlıyım.

  • Sarıgül, İl başkanlığımız bereketin kapısı olsun, güzelliğin kapısı olsun.

14/01/22 17:00

Mustafa Sarıgül: “Enerjik ve kararlı Türkiye Değişim Partisi Erzurum’dan yola çıktı geliyor”

Türkiye Değişim Partisi Erzurum 1. Olağan Kongresi Genel Başkan Mustafa Sarıgül'ün katılımıyla gerçekleştirildi. Kongrede konuşan Sarıgül, "Enerjik ve kararlı Türkiye Değişim Partisi, Erzurum'dan yola çıktı geliyor" dedi. Türkiye Değişim Partisi Erzurum 1. Olağan Kongresi...

Istanbulhaber ·

Türkiye Değişim Partisi Erzurum İl Başkanlığı açıldı

Türkiye Değişim Partisi Erzurum İl Başkanlığı, Genel Başkan Mustafa Sarıgül'ün katıldığı törenle açıldı. Genel başkanlığını Mustafa Sarıgül'ün yaptığı Türkiye Değişim Partisi'nin Erzurum İl Başkanlığı düzenlenen törenle açıldı. Erzurum'da düzenlenecek kongre öncesi il binasının...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin