06.08.2020

HABER ÖZETI

  • Aynı yastıkta yıllardır süren sevgi dolu evliliğin sırrını izleyicilerle paylaşan Mustafa Turgutoğlu, hasta eşine olan vefalı davranışıyla tüm Türkiye'nin sevgisini kazandı.

  • Bazı televizyon kanalları, Sırhoca köyünde çekimler yaparak belgeseller hazırlayıp yayınlandı.

  • Sıra dışı bir örnek olarak genç kuşaklara ders niteliğindeki çiftin yaşamı, televizyon haberlerinde yer bulmasının yanı sıra sosyal medyada pek çok hesapta paylaşıldı.

  • Küçük yaşlarda yaşadığı zor günlerin, kendisi gibi evlatlık olan eşi ile hayatlarını birleştirmesiyle sona erdiğini belirten Turgutoğlu, İki kimsesiz bir olduk.

13/02/20 15:05

Mustafa Amca ile alzheimer hastası eşinin aşkı

Bilecik'in Söğüt ilçesine bağlı Sırhoca köyünde alzheimer hastası eşi Havva Turgutoğlu'na (79) gözü gibi bakan ve onu "Allah'ın emaneti" olarak gören Mustafa Turgutoğlu (84) ile ilgili yayınlanan haberlerin ardından, çiftin aşkı adeta dillere destan oldu. Genç kuşaklara...

En Son Haber ·

Mustafa Amca ile alzheimer hastası eşinin aşkı

En Son Haber

Mustafa dede ile alzaymır hastası eşinin aşkı "dillere destan" oldu

BİLECİK (AA) - TAYYİB HOŞBAŞ - Bilecik'in Söğüt ilçesinde yaşayan Mustafa Turgutoğlu ile gözü gibi baktığı alzaymır hastası eşi Havva Turgutoğlu'nun birbirlerine olan sevgisi hem pek çok habere ve belgesele konu oldu hem de sosyal medyada büyük ilgi gördü. Sırhoca köyünde...

Memleket ·

Mustafa dede ile alzaymır hastası eşinin aşkı "dillere destan" oldu

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin