21.01.2019

HABER ÖZETI

  • Gökhan Mert GÜNAYDIN / [emailprotected] SpaceX'in kurucusu Elon Musk, SXSW Konferansı'ndaMars'a gitmek insanlığın kurtuluşu.dedi ve insan taşımacılığı olarak kullanılacak roketinin ilk adımı olan BFR roketini tanıttı.

  • Konuşmasında SpaceX'in planları hakkında bilgi veren Musk, Mars'a gidecek ilk gezegenler arası gemiyi inşa ediyoruz.

  • Bu gelişme üzerine yoğunluklarını geliştirdiklerini belirten Musk,Gezegenler Arası Taşıma Sistemi, 106 metre uzunluğunda ve 9 metre genişliğinde bir koloni taşıma gemisi.

  • İnsanlığı Mars'a taşıyacak olan BFR gemisinin geliştirilme sürecindeher şeyin yolunda gittiğinibelirten Musk, 2019'un ilk yarısı itibariyle test sürecine başlayabiliriz.dedi.

13/03/18 16:34

Musk Mars'a gitmek için tarih verdi

Gökhan Mert GÜNAYDIN / [email protected] SpaceX'in kurucusu Elon Musk, SXSW Konferansı'nda"Mars'a gitmek insanlığın kurtuluşu." dedi ve insan taşımacılığı olarak kullanılacak roketinin ilk adımı olan BFR roketini tanıttı. İnsanlığı Mars'a taşıyacak olan BFR gemisinin...

En Son Haber ·

Musk Mars'a gitmek için tarih verdi

En Son Haber

Mars'a yolculuk testleri seneye başlıyor

Geçen ay dünyanın en güçlü ticari roketi Falcon Heavy'i başarıyla uzaya fırlatan SpaceX'in Üst Yöneticisi (CEO) Musk, Teksas eyaletinin Austin kentinde düzenlenen bir etkinlikte konuşma yaptı. Konuşmasında SpaceX'in planları hakkında bilgi veren Musk, "Mars'a gidecek ilk...

Karar ·

Mars'a yolculuk testleri seneye başlıyor

Karar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin