12.08.2020

HABER ÖZETI

  • Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, İlçe Kurban Hizmetleri Komisyonu'nca kurban satış ve kesim noktası olarak belirlenen alanlarda hazırlıkların başladığını söyledi.

  • Giresun Belediyesi, Giresun Halk Eğitim Merkezi ve Giresun Müftülüğü koordinesinde gerçekleşen eğitime katılan 80 kişi 3 gün boyunca 20 saat eğitim aldılar.

  • 20 saatlik eğitimin ardından 80 kişi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurban kesim sertifikası aldı.

  • Muratpaşa'da 2 satış ve 8 kesim noktası tespit edilirken Uysal, satış yerlerine kontrollü giriş sağlanacağını, kesim yerlerinde ise randevu sisteminin uygulanacağını ifade etti.

08/07/20 15:35

Muratpaşa’da kurban satış ve kesim yerleri belirlendi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, İlçe Kurban Hizmetleri Komisyonu'nca kurban satış ve kesim noktası olarak belirlenen alanlarda hazırlıkların başladığını söyledi. Muratpaşa'da 2 satış ve 8 kesim noktası tespit edilirken Uysal, satış yerlerine kontrollü giriş sağlanacağını,...

Istanbulhaber ·

Giresun’da 80 kişi kurban kesim elemanı sertifikası aldı

Giresun'da, Kurban Bayramı öncesinde Kurban Kesim Elemanı Kursu gerçekleştirildi. 20 saatlik eğitimin ardından 80 kişi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurban kesim sertifikası aldı. Giresun Belediyesi, Giresun Halk Eğitim Merkezi ve Giresun Müftülüğü koordinesinde gerçekleşen...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin