05.06.2020

HABER ÖZETI

  • Kanseri yenen 15 yaşındaki Gürsel Nur Dağ'ın kanser hastası çocuklar için başlattığı Hediyeni Al da Gel kampanyasına ünlü sanatçı Murat Kekilli'den destek geldi.

  • Şu an buradasınız: Murat Kekilli, Aydın'da onkoloji hastası çocuklarla buluşacak - Magazin Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Kekilli, Sesin bize kadar ulaştı sevgili @gurselnurdag Bu sorumluluğu önce geçmiş olsun diyerek şu andan itibaren üzerimize alıyoruz ifadelerini kullanarak İnsani Yardım Vakfı (İHH) Genel Merkezi ve Aydın Şubesi'ni etiketledi.

  • Açıklama sonrası Dağ, sosyal medya hesabından yayınladığı video ile Kekilli'ye ve İHH'ya teşekkür ederek vatandaşları kampanyaya destek olmaya davet etti.

02/12/19 19:48

Murat Kekilli, Aydın’da onkoloji hastası çocuklarla buluşacak

Kanseri yenen 15 yaşındaki Gürsel Nur Dağ'ın kanser hastası çocuklar için başlattığı "Hediyeni Al da Gel" kampanyasına ünlü sanatçı Murat Kekilli'den destek geldi. Kekilli, 4 Aralık Çarşamba günü saat 13.00-15.00 arası Aydın'da onkoloji hastası çocuklarla buluşacak. Aydın...

Istanbulhaber ·

Murat Kekilli, Aydın'da onkoloji hastası çocuklarla buluşacak

Şu an buradasınız: Murat Kekilli, Aydın'da onkoloji hastası çocuklarla buluşacak - Magazin Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin