20.08.2019

HABER ÖZETI

  • 2017 yazında yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede çekilen görüntülerinin basına sızmasının ardından ilişkisi ortaya çıkan Murat Başoğlu, uzun bir aradan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı.

  • Son dönemde yaşadığı skandallarla sık sık gündeme gelen Murat Başoğlu, bu kez kameralar karşısında isim vermeden 'düşmanları' olarak adlandırdığı kişileri tehdit etti.

  • azı haddini bilmeyenler adam öldürmeyi sinek öldürmek zannediyorlardiyen Başoğlu, ardından Allah’a şükür kimse öyle bir şeye cesaret edemez.

  • Geçtiğimiz gün bir mekan çıkışında basın mensuplarıyla kısa bir shbet gerçekleştiren Murat Başoğlu, yaptığı açıklamalarla şoke etti.

11/01/19 21:47

Murat Başoğlu: Bu yaz size çok güzel sürprizlerim var

2017 yazında yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede çekilen görüntülerinin basına sızmasının ardından ilişkisi ortaya çıkan Murat Başoğlu, uzun bir aradan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. "HERKES AKLINI BAŞINA DEVŞİRECEK" "Bazı haddini bilmeyenler adam öldürmeyi sinek...

En Son Haber ·

Murat Başoğlu: Bu yaz size çok güzel sürprizlerim var

En Son Haber

Murat Başoğlu'ndan olay sözler

Yaşadığı skandallarla gündeme gelen Murat Başoğlu, kameralar karşısında isim vermeden "düşmanlarını" tehdit etti. Son dönemde yaşadığı skandallarla sık sık gündeme gelen Murat Başoğlu, bu kez kameralar karşısında isim vermeden 'düşmanları' olarak adlandırdığı kişileri...

F5 Haber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin