26.05.2022

HABER ÖZETI

  • Vatandaşların kardan olumsuz etkilenmemesi için canla başla çalışan ekipler, ilçenin her noktasında mücadele veriyor.

  • Van'da gece saatlerinden itibaren tekrar etkili olan yoğun kar yağışıyla birlikte harekete geçen büyükşehir belediyesi ekipleri, gece boyu küreme ve tuzlama çalışması yaptı.

  • 250 araç ve 650 personelle kar mücadelesi yapan ekipler, yoğun kar ve tipinden dolayı mahalle yollarını bir kaç defa açmak zorunda kalıyorlar.

  • Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte kaldırımlarda da temizlik çalışması başlatan ekipler, kırsalda ise yol açma ve acil vakalara müdahale etti.

16/01/22 10:18

Muradiye Belediyesinden karla mücadele çalışması

Van'ın Muradiye Belediyesi, ilçede etkili olan kar yağışıyla birlikte harekete geçerek, ulaşımda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için küreme ve tuzlama çalışmasını sürdürüyor. Muradiye ilçesinde dünden beri etkili olan kar yağışıyla birlikte belediye ekipleri yol açma...

Istanbulhaber ·

Van Büyükşehir Belediyesinden karla mücadele seferberliği

Van Büyükşehir Belediyesi, kentte etkili olan yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle alarma geçti. 250 araç ve 650 personelle kar mücadelesi yapan ekipler, yoğun kar ve tipinden dolayı mahalle yollarını bir kaç defa açmak zorunda kalıyorlar. Van'da gece saatlerinden itibaren...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin