04.08.2020

HABER ÖZETI

  • Ayhan, restorasyon çalışmaları kapsamında evini hibe eden Yazıcıoğlu'nun akrabası Ali Yazıcıoğlu'na da teşekkür etti.

  • Bu sayede alanın genişlediğini dile getiren Ayhan, Sivas şanslı, Şarkışla şanslı, Elmalı köyü daha şanslı, böyle bir müstesna şahsiyet yetiştirdiği için.

  • Yazıcıoğlu'nun hayal dünyasına herkesin vakıf olacağını vurgulayan Vali Ayhan, Elmalı köyümüz çok hareketli günler ve yoğunluk yaşayacak.

  • İnşallah rahmetlinin evinden sonra birçok değerli Sivas'ın şahsiyetlerini gün yüzüne çıkarma noktasında çalışmalarımız devam ediyor şeklinde konuştu.

19/11/19 12:56

Muhsin Yazıcıoğlu'nun evi müzeye dönüştürülüyor

Sivas Valisi Salih Ayhan, 25 Mart 2009'ta Kahramanmaraş yakınlarında düşen helikopterde yaşamını yitiren BBP'nin merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun doğup büyüdüğü Şarkışla ilçesi Elmalı köyündeki evinde devam eden restorasyon çalışmalarını inceleyerek, firma yetkililerinden...

Türkiye Gazetesi ·

Muhsin Yazıcıoğlu’nun evi müzeye dönüştürülüyor

Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) kurucu genel başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun, Sivas'ın Şarkışla ilçesi Elmalı köyünde doğup büyüdüğü evin müzeye dönüştürülmesi için başlatılan çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Sivas Valisi Salih Ayhan, 25 Mart 2009'ta Kahramanmaraş...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin