25.01.2021

HABER ÖZETI

  • KAYSERİ (AA) - Öğrencilere bilimi sevdirmek için basit icatlar yapmayı öğreten ve Mucit Amca olarak bilinen Melih Yalçıneli, Kayseri'de çocuklarla bir araya gelecek.

  • Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, yazılı açıklamasında, topluma bilimi sevdirmenin ve icat etmeyi yaygınlaştırmanın eğitim ve gelişim açısından önemli olduğunu belirtti.

  • Buluş yapabilen beyinlerimizin artması amacıyla ülkemizin en büyük sermayesi olan çocuklarımıza güç ve zenginlik anahtarı olan bilim ve inovasyon odaklı etkinlikler yaparak geleceğe yatırım yapmalıyız.

  • Bilim gösterileriyle çocuklarda kitlesel farkındalık oluşturmayı hedeflediklerini söyleyen Başkan Dr.

19/11/19 13:15

"Mucit Amca" Kayseri'ye geliyor

KAYSERİ (AA) - Öğrencilere bilimi sevdirmek için basit icatlar yapmayı öğreten ve "Mucit Amca" olarak bilinen Melih Yalçıneli, Kayseri'de çocuklarla bir araya gelecek. Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, yazılı açıklamasında, topluma bilimi sevdirmenin ve icat...

Memleket ·

"Mucit Amca" Kayseri'ye geliyor

Memleket

“Mucit Amca” Kayseri’ye geliyor

Melikgazi Belediyesi öncülüğünde; öğrencilere bilimi sevdirmek için basit icatlar yapmayı öğreten Melih Yalçıneli, "Mucit Amca ile Bilim Dünyasını Keşfe Çıkıyoruz" programı kapsamında Kayseri'ye gelecek. Topluma bilimi sevdirmenin ve icat etmeyi yaygınlaştırmanın eğitim...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin