02.03.2021

HABER ÖZETI

  • Türk Telekom Strateji, Planlama ve Dijital Genel Müdür Yardımcısı Barış Karakullukçu, Sağlık konusundaki dijitalleşme yatırımlarımız için de bu bakış açısıyla hareket ediyoruz.

  • Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi iş birliği ile ‘LIGHT' mobil uygulamasını hayata geçirdi.

  • İnsan odaklı yaklaşımıyla sağlıkta da dijitalleşmeye yönelik teknolojiler geliştiren Türk Telekom, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr.

  • Projeye, hastanenin uzman kardiyologları tarafından belirlenen kalp ve damar hastalıkları yönünden yüksek riskte 540 hasta katıldı.

22/01/21 14:00

“Mobil sağlık geleceğe yön verecek”

Türk Telekom Strateji, Planlama ve Dijital Genel Müdür Yardımcısı Barış Karakullukçu, "Sağlık konusundaki dijitalleşme yatırımlarımız için de bu bakış açısıyla hareket ediyoruz. LIGHT uygulamamız, akıllı cihazları kullanarak hastalık risklerini azaltabilmenin mümkün olduğunu...

Istanbulhaber ·

'Mobil sağlık geleceğe yön verecek'

İnsan odaklı yaklaşımıyla sağlıkta da dijitalleşmeye yönelik teknolojiler geliştiren Türk Telekom, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi iş birliği ile ‘LIGHT' mobil uygulamasını hayata geçirdi....

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin