20.01.2019

HABER ÖZETI

  • “Amaçlı ve Anlamlı Güzellik Misyonuyla “ , Günkut Ajans Organizasyonunda, Kanser Hastalarına Yardım Derneği Himayesinde ve The Savoy Ottoman Otel ana sponsorluğunda yapılacak etkinliğe, başvurular,yarından itibaren başlıyor.

  • Kanser Hastalarına Yardım Derneği Genel Sekreteri Şerif Özhür,ise, Bay Kuzey Kıbrıs Yarışmasına 21 yıldır kesintisiz olarak, dernek himayesinde gerçekleştiğini anımsatarak, etkinlikten elde edilen gelirin, dernek çalışmalarında kullanıldığını kaydetti.

  • Mayolu geçişin olmayacağı yarışmanın finali ise, 2 Ağustos Perşembe gecesi, The Savoy Ottomans Palace Otel ‘de yer alacak.

  • Finalistlerin, 23 Temmuz tarihinde basına tanıtılmasının ardından , finalistlerin kamp süreci başlayacak.

17/05/18 23:28

Miss Kuzey Kıbrıs ve Bay Kuzey Kıbrıs Yarışmaları 2 Ağustos’da

Günkut Ajans Organizasyonunda, bu yıl, 32’ncisi düzenlenecek Miss Kuzey Kıbrıs ve 21’incisi düzenlenecek Bay Kuzey Kıbrıs Yarışmaları, 2 Ağustos 2018 tarihinde, Girne’de yapılacak. Organizasyonla ilgili olarak bugün Girne Savoy Ottomans Palace Otel’de bir basın toplantısı...

BRTK ·

Miss Kuzey Kıbrıs ve Bay Kuzey Kıbrıs Yarışmaları 2 Ağustos’da

BRTK

Miss Kuzey Kıbrıs ve Bay Kuzey Kıbrıs Yarışmaları 17 Mayıs’ta

Günkut Ajans Organizasyonunda, bu yıl, 32’incisi düzenlenecek Miss Kuzey Kıbrıs ve 21’incisi düzenlenecek Bay Kuzey Kıbrıs Yarışmaları, 2 Ağustos 2018 tarihinde, Girne’de yapılacak. Organizasyonla ilgili olarak bugün Girne Savoy Ottomans Palace Otel’de bir basın toplantısı...

BRTK ·

Miss Kuzey Kıbrıs ve Bay Kuzey Kıbrıs Yarışmaları 17 Mayıs’ta

BRTK

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin