03.04.2020

HABER ÖZETI

  • Bu amaçla canlı yayın açan ve takipçilerine şarkılar söyleyen Zeynep Bastık'ın yayınına, Juventus'un yıldızı Miralem Pjanic katıldı.

  • ayına girerken 'Selamun Aleyküm' mesajı veren Pjanic, devamında son zamanlarda popüler olan Nahide Babashlı'nın Benim hikayem adlı şarkısının bir nakaratını yazdı: Bu hikayede yanan ben oldum.

  • Koronavirüs sebebiyle yapılan evde kalma çağrılarına destek veren sanatçılarımız, sosyal medya hesaplarından açtıkları canlı yayınlarla insanları evlerinde motive etmeye çalışıyor.

  • Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

25/03/20 16:58

Miralem Pjanic'ten Zeynep Bastık'ın canlı yayınında sürpriz

Koronavirüs sebebiyle yapılan evde kalma çağrılarına destek veren sanatçılarımız, sosyal medya hesaplarından açtıkları canlı yayınlarla insanları evlerinde motive etmeye çalışıyor. Bu amaçla canlı yayın açan ve takipçilerine şarkılar söyleyen Zeynep Bastık'ın yayınına,...

Sporx ·

Pjanic, Zeynep Bastık'ın canlı yayınına katıldı

Koronavirüs sebebiyle yapılan evde kalma çağrılarına destek veren sanatçılarımız, sosyal medya hesaplarından açtıkları canlı yayınlarla insanları evlerinde motive etmeye çalışıyor. Bu amaçla canlı yayın açan ve takipçilerine şarkılar söyleyen Zeynep Bastık'ın yayınına...

Kral Spor ·

Pjanic, Zeynep Bastık'ın canlı yayınına katıldı

Kral Spor

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin