04.08.2020

HABER ÖZETI

  • Operasyon kapsamında Anadolu yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığınca Yediemin hizmeti veren 3 depoya düzenlenen baskınlarda 2 tabanca ve 24 mermi ele geçirilirken, operasyonun devam ettiği bildirildi.

  • Şüphelileri teknik ve fiziki takibe alan organize polisi çalışmalarını tamamlamalarının ardından bugün erken saatlerde Milli Emlak İl Müdürlüğü'neoperasyondüzenledi.

  • Gerçekleştirilen operasyonda bir Milli Emlak çalışanı ve 11 taşeron firma görevlisi olmak üzere 12 kişiyi gözaltına alındı.

03/07/20 12:13

Milli Emlak memurları dahil 12 kişiye organize suç operasyonu

İstanbul'da organize suç örgütüne yönelik operasyonda 12 kişi gözaltına alındı. İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, bir suç örgütünün kentte güvenlik güçlerince yapılan operasyonlarda ele geçirilen ürünleri imha edilmiş gibi gösterip sattıklarını...

Memurlar ·

Milli Emlak memurları dahil 12 kişiye organize suç operasyonu

Memurlar

Milli Emlak İl Müdürlüğü'ne operasyon

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince kaçakçılıktan el koyulan malların bir suç çetesi tarafından piyasaya sürüldüğü tespit edildi. Şüphelileri teknik ve fiziki takibe alan organize polisi çalışmalarını tamamlamalarının ardından bugün erken saatlerde...

Yeniçağ Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin