17.04.2021

HABER ÖZETI

  • Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrasında alınan kararlar doğrultusunda her alanda olduğu gibi eğitim ve öğretimde de il bazlı olarak yerinde karar uygulamasına başlanıldı.

  • İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu Beden Eğitimi öğretmeni ve aynı zamanda Kayserispor Teknik Sorumlusu Uğur Kulaksız'a çiçek takdim ederek, başarılar diledi.

  • Ziyarette okula adı verilen Cennet Yiğit'in annesi Huriye Yiğit ve babası Yahya Kemal Yiğit hazır bulundular.

  • Buda gösteriyor ki velilerimizin de çocuklarını yetkin öğretmenlere emanet etmesi açısından sevindirici bir durumdur dedi.

02/03/21 17:10

Milli Eğitim’den Kayserispor’a moral ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu Kayserispor teknik heyetinde bulunan öğretmenleri ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, öğretmen olan Kayserispor Teknik Direktörü Uğur Kulaksız ile Sayın Alper Kelkitli ve idari menajeri Yunus Akbulut'u...

Istanbulhaber ·

İl Milli Eğitim Müdürü Çandıroğlu ilk ders zilini çaldı

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrasında alınan kararlar doğrultusunda her alanda olduğu gibi eğitim ve öğretimde de il bazlı olarak yerinde karar uygulamasına başlanıldı. 2 Mart Salı günü itibariyle tüm okul öncesi eğitim kurumlarında, ilkokullarda, 8 ve 12. sınıflarda...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin