26.06.2022

HABER ÖZETI

  • Bakan Özer, Beyoğlu Mustafa Kandıralı Güzel Sanatlar Lisesi'nin açılışında yaptığı konuşmada, 17 Haziran'da 2021-2022 eğitim öğretim yılının tamamlanacağını söyledi.

  • Öğrencilerin bu dönem eğitim öğretimlerini kesintisiz bir şekilde tamamlamış olacaklarını kaydeden Özer, bu süreçte çok yorulan öğretmenlere teşekkür etti.

  • Onun için ara dönemde olduğu gibi okul kapandıktan sonraki 20-24 Haziran tarihleri arasındaki mesleki çalışma döneminde, yani seminerler haftasında, öğretmenlerimize izin veriyoruz.

  • Aşılanma oranlarında sadece Türkiye'de değil, OECD ülkelerinin çoğundaki öğretmenlerin aşılanma oranından bile daha yüksek aşılanma oranıyla topluma örneklik gösterdiler.

27/05/22 17:04

Milli Eğitim Bakanı açıkladı! Öğretmenler 27-30 Haziran'da idari izinli

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, öğretmenlere okullar kapandıktan sonraki 20-24 Haziran tarihleri arasındaki mesleki çalışma döneminde izin verdiklerini belirterek, "Okula gelmeyecekler. Öğretmen Bilişim Ağıyla uzaktan eğitimle mesleki gelişimlerini tamamlayacaklar. Onun...

Istanbulhaber ·

Bakan Özer, Beyoğlu’nda Güzel Sanatlar Lisesinin açılışına katıldı

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan, Beyoğlu'nda Mustafa Kandıralı Güzel Sanatlar Lisesi ve İstiklal Millet Kütüphanesi'nin açılışına katıldı. Bakan Özer, öğretmenlerin beklediği müjdeli haberi açılışta verdi. Özer,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin