27.03.2019

  • İlim Yayma Cemiyeti Çorum Şubesi Eğitim Komisyonu Üyesi Eğitimci Edebiyatçı Osman Şimşek hocamızın sunumuyla düzenlenen konferanslarımız Mart ayı içerisinde birçok okulda devam edecektir.

  • Yaptığımız projelerle Çanakkale’de şehitlerimizin manevi huzuruna, Bursa’ da Osmanlı’nın Kuruluşu ve tarihi çınarın tanıklığına geziler düzenleyerek gençlerimizi Ülkemizin tarihi ve kültürel zenginlikleriyle buluşturduk.

  • Yılında Milli şair Mehmet Akif Ersoy’u anlatmak ve onun örnek hayatını aktarmanın, İstiklâl Marşı’nın zengin anlam içeriğini öğrencilerle paylaşmanın güzel bir duygu olduğunu ifade etti.

  • Önceki yıllarda da gerek öğrenci yurdumuzda kalan öğrencilere gerekse ilimizde okuyan öğrencilere yönelik milli ve manevi duygularımızı pekiştirecek faaliyetlerde bulunduk.

16/03/19 00:53

“Milli değerlerimize gelecekte de sarılmak zorundayız”

Mart ayı içerinde her gün farklı bir okulda devam edecek olan programlarla ilgili açıklama yapan İlim Yayma Cemiyeti Çorum Şubesi Şube Müdürü Faruk Özyılmaz; "İlim Yayma Cemiyeti, Milli ve Manevi Değerleri hep ön planda tutan ve gençlerin bu değerleri fark etmeleri, benimsemeleri...

Corum Haber ·

“Milli değerlerimize gelecekte de sarılmak zorundayız”

Corum Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin