18.01.2021

HABER ÖZETI

  • AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, yaz dönemi saha çalışmaları kapsamında Ebu İshak Vakfını ziyaret ederek, sosyal dayanışma, paylaşma ve yardımlaşma kültürü odağında meşverette bulundu.

  • Milletvekili Aydemir, Birlikte Başaracağız programı bazında 88 bin 78 hane, 21 bin 680 kişiye destek sağlandığını aktardı.

  • Bosna Caddesi, Yenikapı ve Tebrizkapı mihverinde vatandaş ve işyeri sahipleriyle görüşen Milletvekili Aydemir beklentileri aldı, sosyal ve ekonomik durum değerlendirmesi noktasında öngörü ve tespitleri paylaştı.

  • Dadaşlar Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, değerli Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk'a minnettar.

06/08/20 14:38

Milletvekili Aydemir’den saha mesaisi

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, yaz dönemi saha çalışmaları kapsamında Ebu İshak Vakfını ziyaret ederek, sosyal dayanışma, paylaşma ve yardımlaşma kültürü odağında meşverette bulundu. Hay-Koop Bölge Birliği Erzurum şubesi yönetim kurulu üyeleriyle bir araya...

Istanbulhaber ·

Aydemir Sosyal Koruma Kalkanı verilerini paylaştı

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Sosyal Koruma Kalkanı kaydı, "Sosyal Destek Programı" çerçevesinde Erzurum'da 109 bin 758 kişi ve haneye 159 milyon 704 bin TL tutarında destek verildiğini açıkladı. Milletvekili Aydemir, "Birlikte Başaracağız" programı bazında...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin