15.08.2022

  • Elazığ Belediyesi ve İl Özel İdare çalışanlarının yemek yardımına yönelik 2014 yılından buyana devam eden sorun AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar'ın girişimleriyle ortadan kaldırıldı.

  • Hazırlanan yasa teklifi, Devlet Memurları Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve 375 sayılı KHK Değişiklik Yapılmasına Dair Teklifin 42.

  • Benzer mağduriyetlerin çok sayıda belediye ve il özel idaresinde yaşandığı tespiti ile harekete geçen AK Parti grubu, tüm mağduriyetleri gideren bir çözüme imza attı.

  • Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve ilgili kanun teklifinin hazırlanması sürecinde desteklerini esirgemeyen AK Parti grubumuzdaki çalışma arkadaşlarıma ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ifadelerine yer verdi.

03/07/22 08:26

Milletvekili Ağar’ın girişimleriyle mağduriyet sona erdi

Elazığ Belediyesi ve İl Özel İdare çalışanlarının yemek yardımına yönelik 2014 yılından buyana devam eden sorun AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar'ın girişimleriyle ortadan kaldırıldı. Elazığ Belediyesi ve İl Özel İdaresi çalışanlarına verilen yemek yardımı,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin