24.02.2020

  • Migros, Maxitech'den yapılan ortak açıklamaya göre, Migros, şirketlerin yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmesine katkı sağlayan Softtech'in San Francisco'daki iştiraki Maxitech ile teknoloji geliştirecek.

  • Migros, Maxitech ile yaptığı iş birliği kapsamında, teknik uzmanlarını Silikon Vadisi'nin en inovatif startuplarıyla buluşturacak.

  • Başta yapay zeka olmak üzere, blokzincir, yazılım geliştirme teknolojileri, nesnelerin interneti gibi konulardaki gelişmelerin merkezindeki Maxitech, köklü firmaların en ileri teknolojiyi kullanarak global rekabette öne çıkmalarına yardımcı oluyor.

  • Migros teknik uzmanlarını belli aralıklarla San Francisco'daki ofisimizde ağırlayıp, irtibat kurduğumuz startup’larla düzenlediğimiz çalıştaylarda çözüm ortaklığı imkanlarını yerinde değerlendiriyoruz.

10/01/20 17:47

Migros, Silikon Vadisi ile iş birliğine gidiyor

İSTANBUL (AA) - Migros, Maxitech ile Silikon Vadisi'nde teknoloji alanında inovasyon köprüsü kuruyor. Migros, Maxitech'den yapılan ortak açıklamaya göre, Migros, şirketlerin yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmesine katkı sağlayan Softtech'in San Francisco'daki iştiraki...

Memleket ·

Migros, Silikon Vadisi ile iş birliğine gidiyor

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin