21.02.2019

HABER ÖZETI

  • Şu an buradasınız: MHP'li Pehlivan; 15 Temmuz Tarihi Bir Hesaplaşma, Tarifsiz Bir Hıyanettir Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle yayımladığı mesajda; Türk milleti tarih boyunca nice badire ve belaları alt etmeyi, üstesinden gelmeyi başarmıştır.

  • Çanakkale'de müstevlilerin yarım bırakmak zorunda kaldıkları zulmü hain FETÖ'cüler tamamlamak istemişlerdir.

  • FETÖ nün askeri kamuflaj içine saklanmış bir avuç yılanı, Türk milletimize ateş saçmış; milli kurum ve kuruluşlara acımasızca saldırmıştır.

14/07/18 01:22

MHP'li Pehlivan; "15 Temmuz Tarihi Bir Hesaplaşma, Tarifsiz Bir Hıyanettir"

Şu an buradasınız: MHP'li Pehlivan; "15 Temmuz Tarihi Bir Hesaplaşma, Tarifsiz Bir Hıyanettir" Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

MHP'li Pehlivan; "15 Temmuz Tarihi Bir Hesaplaşma, Tarifsiz Bir Hıyanettir"

Haberler.com

MHP’li Pehlivan; “15 Temmuz tarihi bir hesaplaşma, tarifsiz bir hıyanettir”

MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, "Tehdit ve saldırı nereden, kimden gelirse gelsin Ülkücüler görevden kaçmaz. İleriye atılmak için tereddüt etmez" dedi. MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle yayımladığı mesajda; "Türk...

Istanbulhaber ·

MHP’li Pehlivan; “15 Temmuz tarihi bir hesaplaşma, tarifsiz bir hıyanettir”

Φωτογραφία αρχείου

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin