18.08.2019

HABER ÖZETI

  • Vatandaşların imar konusundaki sorularını yanıtlayan Uysal, İmar artışı ile hiç kimseden oy talep etmeyeceğim ama imar sorununu çözeceğim dedi.

  • Vatandaşların sorunlarını ve isteklerini dinleyen Uysal buralardaki programlarının ardından Büyükçekmece AK Parti Teşkilatının eski üyeleriyle Vefa Buluşması'nda akşam yemeğinde bir araya geldi.

  • “BÜYÜKÇ ” Seçim irtibat bürolarında seçim gününe kadar vatandaşları dinleyeceklerini dile getiren Mevlüt Uysal, “Mahallenin sorunları ne?

  • Yan yana iki belde var beraber plan yapıyor, biri yolu 20 metre koymuş diğeri 10 metre.

12/02/19 09:00

Mevlüt Uysal: Büyükçekmece’nin imar sorununu çözeceğiz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, Büyükçekmece’de yaşanan imar sorunuyla alakalı, “İmar artışı her zaman doğru bir şey değil. Önümüzde seçime kadar 50 gün var. 50 gün boyunca imar artışı ile hiçbir yerden...

Ortadoğu Gazetesi ·

Mevlüt Uysal: Büyükçekmece’nin imar sorununu çözeceğiz

Ortadoğu Gazetesi

Mevlüt Uysal:" Büyükçekmece’nin imar sorununu çözeceğiz"

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, seçim irtibat bürolarını gezerek vatandaşların sorunlarını dinleyip çözüm önerilerini anlattı. Vatandaşların imar konusundaki sorularını yanıtlayan Uysal, "İmar artışı ile hiç...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin