20.10.2018

HABER ÖZETI

  • Aşklarıyla geçtiğimiz yaza damga vuran dünyaca ünlü top model Adriana Lima ve yazar Metin Hara, şimdilerde ayrılıp barışma haberleriyle gündeme gelirken bomba bir iddia ortaya atıldı.

  • İşte o yazı: Dünya magazin gündeminde de yankı uyandıran, özellikle erkekleri hasetten çatlatan Metin Hara'nın Adriana Lima ile aşkı çeneleri yormaya devam ediyor!

  • Son olarak ayrılık haberi ile gündeme gelen çiftin ilişkisinin mutlu mesut devam ettiği, Lima'nın, Hara'nın çektiği videoyu Instagram'a koymasıyla belgelendi.

  • Miami’de düzenlenen ve arkadaşlarının katıldığı partide Metin Hara, maket bir yüzükle diz çökerek Adriana Lima’ya evlenme teklifinde bulundu.

03/01/18 15:27

Metin Hara'dan Adriana'ya bomba teklif!

2017 yılına damga vuran Adirana Lima-Metin Hara ilişkisinin bittiği haberleri medyaya yansımıştı. Metin Hara ABD'den dönüşte havaalanında bu soruyla karşılaşınca Twitter'da dillere düşen bir yanıt vermişti. Metin Hara 'ben bilim insanıyım magazin figürü değilim' demişti....

Sonsayfa ·

Metin Hara'dan Adriana'ya bomba teklif!

Sonsayfa

Adriana Lima ile Metin Hara evleniyor

Aşklarıyla geçtiğimiz yaza damga vuran dünyaca ünlü top model Adriana Lima ve yazar Metin Hara, şimdilerde ayrılıp barışma haberleriyle gündeme gelirken bomba bir iddia ortaya atıldı. Günaydın gazetesi yazarı Bülent Cankurt bugünkü köşesinde ikilinin iki ay içerisinde evleneceğini...

Sonsayfa ·

Adriana Lima ile Metin Hara evleniyor

Sonsayfa

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin