19.08.2019

HABER ÖZETI

  • Doğu Anadolu'nun güneydoğusu, Hatay, Rize, Kars, Ağrı, Iğdır, Bingöl, Batman ve Siirt çevreleri ile Trabzon'un doğu, Artvin'in kıyı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

  • Meteoroloji Dairesi, önümüzdeki bir haftalık sürede KKTC’nin alçak basınç sistemi ile serin ve nemli hava kütlesinin etkisi altında kalacağını bildirdi.

  • Buna göre, hava yarın az bulutlu zamanla parçalı bulutlu olacak, yer yer sağanak görülecek.

  • SICAKLIK 6 DERECE AZALACAK Hava sıcaklığının kuzey, iç ve doğu kesimlerde 2 ila 6 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı ve ülkemiz genelinde mevsim normallerinin altında seyredeceği tahmin ediliyor.

17/04/19 21:24

Meteoroloji uyardı: Sıcaklıklar düşüyor...

Meteorolojitarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Trakya, Akdeniz (Antalya hariç),İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile İstanbul, Çanakkale, Denizli, Ankara, Kırıkkale ve Kırşehir...

Memleket ·

Meteoroloji uyardı: Sıcaklıklar düşüyor...

Memleket

Pazara kadar yağmur var

Meteoroloji Dairesi, önümüzdeki bir haftalık sürede KKTC’nin alçak basınç sistemi ile serin ve nemli hava kütlesinin etkisi altında kalacağını bildirdi. Buna göre, hava yarın az bulutlu zamanla parçalı bulutlu olacak, yer yer sağanak görülecek. Cuma, KKTC genelinde parçalı...

BRTK ·

Pazara kadar yağmur var

BRTK

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin