04.04.2020

HABER ÖZETI

  • Şu an buradasınız: Meteoroloji, İstanbul'da bugün için karla karışık yağmur beklendiğini duyurdu - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğünün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, bölgede sıcaklıklarda önemli bir değişiklik olmayacak.

  • Rüzgar ise kuzey ve kuzeybatı (karayel) yönlerden orta kuvvette esecek.

21/01/20 13:59

Meteoroloji, İstanbul'da bugün için karla karışık yağmur beklendiğini duyurdu

Şu an buradasınız: Meteoroloji, İstanbul'da bugün için karla karışık yağmur beklendiğini duyurdu - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

İstanbul'da karla karışık yağmur bekleniyor

Marmara Bölgesi'nin doğusu ile İstanbul'da yağmur ve karla karışık yağmur bekleniyor. Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğünün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, bölgede sıcaklıklarda önemli bir değişiklik olmayacak. Parçalı ve çok bulutlu havanın hakim olacağı bölgenin...

Memurlar ·

İstanbul'da karla karışık yağmur bekleniyor

Memurlar

İstanbul'da karla karışık yağmur bekleniyor

İSTANBUL (AA) - Marmara Bölgesi'nin doğusu ile İstanbul'da yağmur ve karla karışık yağmur bekleniyor. Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğünün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, bölgede sıcaklıklarda önemli bir değişiklik olmayacak. Parçalı ve çok bulutlu havanın hakim...

Memleket ·

İstanbul'da karla karışık yağmur bekleniyor

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin