29.03.2020

HABER ÖZETI

  • Doğu Karadeniz’in yüksek kesimlerinin dik yamaçları ile Doğu Anadolu’nun doğusunda yüksek kar örtüsünün bulunduğu yerlerde çığ tehlikesi bulunmaktadır.

  • 21 Şubat Cuma son dakika hava durumu raporu ve il il hava durumu değerlendirmeleri.

  • Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı, mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

  • Yağışların Antalya'nın doğu ilçeleri ile öğle saatlerinden itibaren Mersin, Adana, Kahramanmaraş ve Osmaniye çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

21/02/20 13:51

Meteoroloji'den yağış uyarısı! 21 Şubat 2020 hava durumu, Bugün hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava durumu değerlendirmelerine göre cuma günü Marmara, Ege ve Akdeniz'de sağanak yağış bekleniyor. Doğu Anadolu ile Doğu Karadeniz'in yüksek kesimlerinde ise çığ uyarısında bulunuldu. 21 Şubat Cuma son dakika hava durumu raporu ve il...

Yeniçağ Gazetesi ·

Kuvvetli yağış geliyor! 21 Şubat Hava Durumu

Yağışların; genellikle yağmur ve sağanak, Akdeniz'in kıyı kesimlerinde yer yer gök gürültülü sağanak, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Batı Akdeniz'in iç kesimlerinin yüksekleri, İç Anadolu, Doğu Anadolu'nun batısı ile Afyonkarahisar, Kütahya, Sivas, Bingöl ve Muş çevrelerinde...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin