26.05.2020

HABER ÖZETI

  • Yapılan uyarıda yağışların Edirne ve Çanakkale çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor...Yağışların; Edirne ve Çanakkale çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

  • Bu sabah saatlerinde ( Cumartesi ) Marmara'nın doğusu ,Batı Karadeniz ve Çankırı çevrelerinde sis ve pus hadisesi bekleniyor.

  • Rüzgarın; Marmara'nın batısında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden, Güney Ege'de güney ve güneydoğu yönlerden kuvvetli( 40-70 km/sa) olarak eseceği bekleniyor.

  • HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklığının artacağı ve mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

04/04/20 09:09

Meteoroloji bölge bölge uyardı: Yağış geliyor

Yapılan uyarıda yağışların Edirne ve Çanakkale çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor...Yağışların; Edirne ve Çanakkale çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Sabah saatlerinde Marmara'nın doğusu ,Batı Karadeniz ve Çankırı çevrelerinde sis ve pus hadisesi tahmin ediliyor. Rüzgarın;...

Yeniçağ Gazetesi ·

Meteoroloji bölge bölge uyardı: Yağış geliyor

Φωτογραφία αρχείου

Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı - Haritalı

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Göller Yöresi, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz, Doğu Anadolu'nun doğusu, Çorum, Amasya ve Siirt çevreleri...

Memurlar ·

Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı - Haritalı

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin