25.09.2020

  • Bilişim, metal, mobilya, elektronik ve tarım alanlarında 236 öğrencinin eğitim aldığı Şehit Ramazan Akyürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Onarıyoruz projesiyle gönüllere giriyor.

  • - Dua alıyorlar Okul müdürü Mehmet Emin Beyaztaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, projenin geçen yıl, öğrencilerin talebi doğrultusunda başladığını anlattı.

  • Teorik eğitimin yanı sıra atölye olanaklarıyla da meslek öğreten okulun öğrencileri, kaymakamlık ve belediyenin de desteklediği Onarıyoruz projesiyle yaşlı ve yalnız yaşayanları evlerinde ziyaret ediyor.

  • Öğrenciler gittikleri evlerde ev sahipleriyle sohbet edip onların sorunlarını dinliyor, daha sonra da evin elektrik, mobilya ve metal gibi konulardaki arızalarını gideriyor.

23/01/20 10:12

Meslek liseliler yaşlıları ziyaret edip evlerindeki tamiratı yapıyor

KONYA (AA) - ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Sarayönü ilçesindeki meslek liseli öğrenciler, yaşlı ve yalnız yaşayan insanların evlerine giderek buralardaki tadilat işlerini yapıyor. Bilişim, metal, mobilya, elektronik ve tarım alanlarında 236 öğrencinin eğitim aldığı Şehit Ramazan...

Memleket ·

Meslek liseliler yaşlıları ziyaret edip evlerindeki tamiratı yapıyor

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin