17.08.2022

HABER ÖZETI

  • Kaza, Mut-Karaman karayolunun 5. kilometresinde Yapın Mahallesi yakınlarında ölüm virajı olarak anılan bölgede meydana geldi.

  • Karaman istikametinden Mersin istikametine seyir halinde olan Mehmet T. idaresindeki evden eve eşya taşımacılığı yapılan kamyonun sürücüsü, virajda yoldan çıkarak karşı şeritten şarampole savruldu.

  • Mersin'de nakliye aracının şarampole yuvarlanması sonucu 4 kişi öldü.

  • Kazada araçta bulunanlardan 3 kişi olay yerinde, bir kişi ise ilçe devlet hastanesinden Mersin'e ambulansla sevk edilirken yolda yaşamını yitirdi.

02/07/22 10:07

Mersin'de nakliye kamyonu kaza yaptı: 4 ölü

Mersin'de nakliye aracının şarampole yuvarlanması sonucu 4 kişi öldü. Kaza, Mut-Karaman karayolunun 5. kilometresinde Yapın Mahallesi yakınlarında ölüm virajı olarak anılan bölgede meydana geldi. Karaman istikametinden Mersin istikametine seyir halinde olan Mehmet T. idaresindeki...

Istanbulhaber ·

Mersin’de nakliye kamyonu kaza yaptı: 4 ölü

Mersin'in Mut ilçesinde evden eve eşya taşımacılığı yapılan kamyon, daha önce bir çok kaza meydana geldiği için ölüm virajı olarak anılan bölgede şarampole savruldu 4 kişi hayatını kaybetti. Kaza, Mut-Karaman karayolunun 5. kilometresinde Yapın Mahallesi yakınlarında ölüm...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin