18.04.2021

  • Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, kent geneline yaydığı sıcak asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

  • Tarsus ilçesi Gazipaşa Mahallesi Gazipaşa Bulvarında sıcak asfalt çalışması gerçekleştiren ekipler, öncelikle deforme olan asfaltı freze makinesi ile kazıyarak yolu asfalta hazır hale getirdi.

  • Tarsus'un kent merkezinde bulunan caddelerinde kaldırım ve asfalt yenileme faaliyetlerini program dahilinde sürdüren ekipler, özellikle önemli noktalarda yaşanan yol problemlerini bir bir çözüme kavuşturuyor.

  • Hafta sonu sokağa çıkma yasağında da görev alan ekipler, bir yandan yolları asfalta hazırlarken bir yandan da hazırlığı tamamlanan yolları sıcak asfaltla kaplıyor.

24/02/21 09:19

Mersin’de asfalt çalışmaları sürüyor

Mersin Büyükşehir Belediyesince kent genelinde sıcak asfalt çalışmalarına devam edildiği bildirildi. Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, kent geneline yaydığı sıcak asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin