22.03.2019

  • TSTDF Sağlık Komisyonundan Tevfik Yazan Sağlık Turizminin Sağlık gelirlerinden elde edilecek bütçe ve KDV olarak 2023 yılına kadar zirve yapacak stratejik sektör olduğunu söyledi.

  • Hastane hizmetleri yanı sıra Sağlık Turizminin yurtiçi ve yurtdışına transferlerinin eğitimi ve mali boyutu ele alınarak değerlendirileceğini belirtti.

  • Kepez Belediyesi Engelli Mehteran Takımının gösterisiyle devam edilen Panellerde yapılan konuşmalarda, Sağlık Turizminin geliştirilmesi için sağlık sektör paydaşlarının değerlendirmeleriyle de verimli sonuçlar elde edildi.

  • UASTED ve MEDTİS 18 Düzenleme Kurulu Başkanı Mehmet Kanpolat “bölge ülkeleri arasında Türkiye de kaliteli, hızlı ve etkin şekilde sağlık hizmetlerinin karşılandığını” söyledi.

11/11/18 01:45

MEDTİS Uluslararası İslam Dünyası Sağlık Turizmi Konseyi

Sağlık-Der, Dünya İslam Sağlık Birliği WHO ve UASTED, ALSTUD, TURSAF (TÜRKİYE Sağlık Turizmi Federasyonu), TURSAB işbirliğiyle 57 islam ülkesi ve 500  civarında ülkemiz sağlık sektör katılımcısıyla gerçekleştirilen MEDTİS 2018 Antalya da gerçekleştirildi. Antalya 8 Kasım...

MİLLİYET HABER ·

MEDTİS Uluslararası İslam Dünyası Sağlık Turizmi Konseyi

MİLLİYET HABER

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin