20.09.2020

HABER ÖZETI

  • Rehberlik öğretmenlerine hizmet içi eğitimler kapsamında sunulan eğitici eğitimi programı kitabında yer alan görsellerle ilgili medyaya yansıyan haberler hakkında aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur.

  • Hazırlanan kitap içeriğinde söz konusu haberde iddia edildiği gibi bir algının oluşup oluşmadığının araştırılması için ön değerlendirme ve inceleme çalışmaları başlatılmıştır.ifadelerine yer verildi.

  • Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, kitabın bazı haber sitelerinde iddia edildiği gibi öğrencilere yönelik değil, rehberlik öğretmenlerinin mesleki gelişimine kaynak olarak hazırlandığı bildirildi.

23/01/20 18:32

MEB'den "Psikososyal Önleyici Destek Programı" kitabına ilişkin açıklama:

ANKARA (AA) - Milli Eğitim Bakanlığından (MEB), 2017'de hizmet içi eğitimler için hazırlanan "Psikososyal Önleyici Destek Programı" kitabında yer alan 4 görselin bir araya getirilerek kamuoyuna sunulmasının maksatlı bir algı amacı taşıdığı belirtildi. Bakanlıktan yapılan...

Memleket ·

MEB'den "Psikososyal Önleyici Destek Programı" kitabına ilişkin açıklama:

Memleket

MEB'den rehber öğretmenlere dağıtılan kitaba ilişkin açıklama

Rehberlik öğretmenlerine hizmet içi eğitimler kapsamında sunulan eğitici eğitimi programı kitabında yer alan görsellerle ilgili medyaya yansıyan haberler hakkında aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur. Hizmet içi eğitimler için 2017 yılında hazırlanan "Psikososyal...

Memurlar ·

MEB'den rehber öğretmenlere dağıtılan kitaba ilişkin açıklama

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin