08.04.2020

  • Fakat MEB, Türk Eğitim Sen tarafından yapılan sözleşmeli öğretmenlikten kadroya geçenlere iki yıla bir kademe verilmesi talebini red etmiştir.

16/02/20 23:07

MEB'den, kadroya geçen sözleşmeli öğretmenlerin bir kademesine dair görüş yazısı

"Kadroya geçen sözleşmeli öğretmenler bir kademe alır mı?" başlıklı haberimizde; 652 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek 4. maddesinin 4. fıkrasındaki; "Bu madde hükümlerine göre öğretmen kadrolarına atananların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin...

Memurlar ·

MEB'den, kadroya geçen sözleşmeli öğretmenlerin bir kademesine dair görüş yazısı

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin