17.02.2020

HABER ÖZETI

  • Kültürden spora, sanattan sosyal aktivitelere, Milli Eğitim Bakanlığınca 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında planlanan eğitim takviminde ilk ara tatil Kasım ayında yapılacak.

  • Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, mesleki çalışma programı kapsamında Eğitim Bilişim Ağı üzerinden canlı yayınla öğretmenlere seslenecek.

  • Konserler verilecek.Tiyatro ve halk oyunları gösterileri gerçekleştirilecek.Öğretmen, öğrenci ve veliler arasında spor müsabakaları yapılacak.

  • Bu çerçevede konser, opera, halk oyunları, dans, resim ve heykel sergileri, Dede Korkut, Mevlana, Yunus Emre, Hacı Bektaş-ı Veli gibi değerlerin konu alındığı etkinlikler yapılacak.

19/10/19 22:56

MEB'den öğretmenlere etkinliklerle dolu ara tatil programı

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB)18-22 Kasım'da yapılacak ilk ara tatil döneminde öğretmenler için, öğrenci ve velilerin de katılımıyla sanatsal, sportif, sosyal ve kültürel aktivitelerin yer aldığı mesleki çalışma programı hazırlandı. MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme...

Memurlar ·

MEB'den öğretmenlere etkinliklerle dolu ara tatil programı

Memurlar

İlk ara tatil kasım ayında

Kültürden spora, sanattan sosyal aktivitelere, Milli Eğitim Bakanlığınca 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında planlanan eğitim takviminde ilk ara tatil Kasım ayında yapılacak. 8-22 Kasım tarihlerinde yapılacak ilk ara tatilde öğretmen, öğrenci ve velilerin katılımıyla farklı...

TRT Haber ·

İlk ara tatil kasım ayında

TRT Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin