06.12.2021

  • Gölcük Kavaklı Stadyumu, Dünya Kız Çocukları Günü kapsamında düzenlenen Kocaeli Kız Çocukları Kupası'nda 150 kız çocuğunun yeteneklerini sergilemelerine fırsat sundu.

  • Futbol erkek oyunu değildir Toplumun tepkisini alarak futbola başladığını söyleyen Balaban, Biliyorum şimdi bile çocuklar yakınından Kızlar futbol mu oynar?tepkisini alanlarda vardır.

  • Sahada çocuklarını izleyen aileler çocukları ile gurur duyduklarını ifade ederken, sahada ter döken kız çocukları ise sergiledikleri hünerleri ile futbolun sadece erkek sporu olmadığını sahaya yansıttı.

  • Pınar Uzuner: Futbolu her zaman sevdim ve kızların da yapmasına her zaman destekliyorum Futbol oynamayı çok seven kızını izlemeye geldiğini dile getiren Pınar Uzuner, Kızım futbolu çok seviyor, abisi de futbol oynuyor.

17/10/21 15:57

Meşin yuvarlığın peşinde erkeklere taş çıkardılar

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde kadın futbol takımı tarafından düzenlenen "Kocaeli Kız Çocukları Kupası'nda mücadelede eden 5-18 yaş grubundaki kız çocukları, yeşil sahada hünerlerini sergileyerek erkeklere taş çıkardı. Minik bir defans oyuncusu, "Top geçer adam geçmez" sözü...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin