19.05.2022

  • MATSO Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya MATSO Meclis Divan Üyesi Deniz Tanır, MATSO Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Buğra Kara ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri katıldı.

  • Selçuklu Kervan Yolu projesinde son aşamaya geldiklerini aktaran Güngör, Selçuklu Kervan yolu projesinin faaliyete geçmesi ile birlikte alternatif turizme önemli katkılar sağlayacağını vurguladı.

  • Manavgat'ın üniversite kurulması yolunda ilerlediğini kaydeden Başkan Güngör, Sayın Bakanlarımızın, siyasilerimizin Manavgat'a üniversite kurulması konusunda sözleri var.

  • Başkan Güngör, Bu ziyaretimiz esnasında uzun süredir, mücadelesini verdiğimiz, talep ettiğimiz Manavgat'ımıza bir okul kazandırma projemizi neticelendirdik.

27/01/22 15:58

MATSO Başkanı Güngör: “İş dünyasının gençleri Manavgat’a iz bırakacak”

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör, MATSO Genç Girişimciler Kurulu toplantısında yaptığı konuşmada Genç Girişimciler Kurulu üyelerinin gelecekte iş dünyasında ve önemli makamlarda yer alacağını belirterek gençlerin Manavgat'a...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin