29.05.2022

  • Başkan Oktay, Farklı farklı girişimlerle başka yerlere çekmeye çalışılsa da halkın güvenine zarar getirecek bir anlayış içerisine girmedik, böyle bir şeyi aklımızın ucundan dahi geçirmeyiz.

  • Ben bu kentin bireyiyim Maalesef ki biz bunlarla uğraşırken bizi farklı farklı gündemlere çekmeye çalışanlar oldu diyen Oktay, Ama her zaman biz konsantrasyonumuzu, motivasyonumuzu tamamen işimize odakladık.

  • Kadınlar aktif olmalı Belediye Başkanı Oktay, Kadınların hayatın her alanında daha aktif olmasının tüm topluma olumlu katkı sunacağının bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

  • Davetleri için Kent Konseyi Kadın Meclisi'ne teşekkür eder, başarılarıyla adlarından söz ettiren tüm kadınlarımızı tebrik ederim ifadesini kullandı.

16/01/22 12:40

Marmaris Belediye Başkanı Oktay Kent Konseyi Kadın Meclisi toplantısına katıldı

Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclisi'nin toplantısına katılan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, tek amaçlarının halka hizmet olduğunu belirtti. Başkan Oktay, "Farklı farklı girişimlerle başka yerlere çekmeye çalışılsa da halkın güvenine zarar getirecek bir anlayış...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin