08.04.2020

HABER ÖZETI

  • Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, Ortak başına tahsis edilecek ayni kredi limiti 1.150,00 TL'den az olmayacak dedi.

  • Marmarabirlik, zeytin ağaçlarının bakımı ve üretimin artırılmasına yönelik ortaklarına, klasik kompoze gübre, organik, organomineral, leonardit ve yavaş salınımlı akıllı gübreler ile zirai ilaç dağıtımı yapacak.

  • Başkan Asa konuya ilişkin şunları kaydetti: Belirlenen kredi limitleri ortaklarımızın kooperatiflerine, zeytin alım kampanyasında son 3 yılda teslim ettikleri toplam zeytin miktarının 1/3’ü oranında ve kilogram başına 1,15 TL/kg olarak hesaplanacaktır.

  • Üretici gübre ve zirai ilacı bugün alacak, 2020 Aralık sonunda ürün bedelinden ödeyecek.ifadesini kullandı.

14/02/20 14:20

Marmarabirlik’ten 62 milyonluk kredi tahsisatı

Marmarabirlik, gübre ve ziraî ilâç dağıtımında kullanmak üzere kooperatif ortaklarına 62 milyon TL kredi limiti tahsis etti. Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, "Ortak başına tahsis edilecek ayni kredi limiti 1.150,00 TL'den az olmayacak" dedi. Marmarabirlik,...

Memleket ·

Marmarabirlik’ten 62 milyonluk kredi tahsisatı

Memleket

Marmarabirlik’ten 62 milyon liralık kredi tahsisi

BURSA (AA) - Marmarabirlik gübre ve zirai ilaç dağıtımında kullanmak üzere kooperatif ortaklarına 62 milyon lira kredi limiti tahsis etti. Marmarabirlik, zeytin ağaçlarının bakımı ve üretimin artırılmasına yönelik ortaklarına, klasik kompoze gübre, organik, organomineral,...

Memleket ·

Marmarabirlik’ten 62 milyon liralık kredi tahsisi

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin