25.10.2020

HABER ÖZETI

  • Mamak Belediyesi, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Türkiye Belediyeler Birliği koordinasyonunda Herkes için sıfır emisyonlu hareketlilik temasıyla, Mamak'ta Mamak Pedal Çeviriyor etkinliği düzenledi.

  • Mamak Belediyesi Hidayet Türkoğlu Spor Salonu'nda gerçekleşen karşılaşmada yeşil-beyazlılar yeni sezona hazırız mesajı verdi.

  • Tüm tedbirler alınarak bisikletleriyle birlikte Mamak 15 Temmuz Anıtı önünde toplanan grup, polis eşliğinde Üreğil Millet Bahçesi'ndeki organizasyon alanına kadar pedal çevirdi.

  • Karşılıklı ataklar olsa da Mamak önde kapattı İlk periyotta iç ve dış atışlarla rakibine üstünlük kuran Mamak Belediyesi Basketbol Takımı bu çeyreğe 23-15 önde girdi.

19/09/20 14:46

Mamak pedal çeviriyor

Mamak Belediyesi, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Türkiye Belediyeler Birliği koordinasyonunda "Herkes için sıfır emisyonlu hareketlilik" temasıyla, Mamak'ta "Mamak Pedal Çeviriyor" etkinliği düzenledi. Bisiklet etkinliği, Mamak 15 Temmuz Anıtı'ndan başlayıp, Üreğil...

Istanbulhaber ·

Mamak Belediyesi, Samsunspor’u 94-86 yendi

Mamak Belediyesi Basketbol Takımı, sahasında oynadığı hazırlık maçında Samsunspor'u 94-86 yendi. Yenilenen kadrosu ile bu yıl evinde ilk defa parkeye çıkan Mamak Belediyesi Basketbol Takımı, hazırlık maçında Samsunspor'u 94-86 skorla mağlup etti. Mamak Belediyesi Hidayet...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin