05.04.2020

HABER ÖZETI

  • Maltepe Belediyesi'ne bağlı kreşlerde eğitim gören öğrenciler, 2019 yılında da hem eğitici, hem eğlendiren çeşitli etkinlik ve faaliyetlerle dopdolu bir yıl geçirdi.

  • Aynı yıl içerisinde Marmara Üniversitesi işbirliğiyle Altayçeşme, Aydınevler ve Feyzullah mahallelerinde eğitim gören miniklere yönelik bilim şenliği düzenlendi.

  • Anneler ise, Anneler Gününde çocuklarıyla çeşitli yarışmalara katılarak eğlenceli aktivitelerde bulundu.

  • Özellikle çalışan ailelerin huzur ve güven içinde çocuklarını teslim edebileceği bir yuva olan kreş, 0-6 yaş grubundaki çocuklara yaşıtlarıyla eğlenme ve sosyalleşme imkanı da sağlıyor.

13/02/20 15:49

Maltepe Belediyesi’nin kreşlerine tam not

Maltepe Belediyesi'ne bağlı kreşlerde eğitim gören öğrenciler, 2019 yılında da hem eğitici, hem eğlendiren çeşitli etkinlik ve faaliyetlerle dopdolu bir yıl geçirdi. Maltepe Belediyesi'ne bağlı Zümrütevler, İdealtepe, Aydınevler, Esenkent, Altıntepe, Bağlarbaşı, Altayçeşme,...

Istanbulhaber ·

Toroslar’daki kreşte çocular eğleniken öğreniyor

Toroslar Belediyesi Şehit Jandarma Durmuş Tek Kreş ve Gündüz Bakım Evi'nde çocuklar eğlenirken öğreniyor. Korukent Mahallesi'nde bulunan Toroslar Belediyesi Trafik Eğitim Parkındaki binada hizmet veren Kreş ve Gündüz Bakım Evinde minikler, alanında uzman eğitimciler eşliğinde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin