18.08.2019

HABER ÖZETI

  • Yerel polis şefi Omar Mammah, Yapılan bir ihbar sonrasında Sabah eyaletindeki vahşi yaşam yetkilileri Perşembe günü bir fabrika ve depoya baskın düzenledi.

  • Eyalet polis şefi Omar Mammah, Malezya'da 1975'ten bu yana, nesli tehlikede olan karıncayiyen ticareti yapmanın yasak olduğunu açıkladı.

  • İşleme tesislerinde üç buzdolabında yaklaşık bin 800 kutu dondurulmuş karıncayiyen, altı dondurucuda 572 dondurulmuş karıncayiyen, kafeslerde 61 canlı karıncayiyen ve 361 kilogram karıncayiyen pulu bulundu.

  • Polis, yasa dışı bir sendikanın parçası olarak fabrikadan sorumlu olduğundan şüphelenilen 35 yaşındaki bir adamı tutukladı.

12/02/19 13:38

Malezya’da rekor miktarda karıncayiyen ele geçirildi

Malezya'nın Sabah eyaletinde yapılan baskınlarda yaklaşık 30 ton karıncayiyen ve karıncayiyen pulu ele geçirildi. Malezyalı yetkililer, Borneo Adası'nda bulunan Sabah eyaletinde, polis ve çevrecilerin Perşembe günü büyük işleme tesislerine yaptığı baskınlarda 2 milyon dolar...

Istanbulhaber ·

Malezya'da 30 ton karıncayiyen eti ele geçirildi

Malezya'nın Sabah eyaletinde düzenlenen operasyonda 30 ton karıncayiyen eti ele geçirildi. Malezya'nın kuzeyindeki Sabah eyaletinde polisin ihbar üzerine bir fabrikaya düzenlediği operasyonda yaklaşık 30 ton dondurulmuş karıncayiyen eti bulundu. Yaklaşık 360 kilogram...

Ortadoğu Gazetesi ·

Malezya'da 30 ton karıncayiyen eti ele geçirildi

Ortadoğu Gazetesi

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin