31.05.2020

HABER ÖZETI

  • İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge ile toplu taşıma araçlarında oturma düzeninin yolcuların birbirleriyle temasını engelleyecek şekilde olması kararlaştırıldı.

  • Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’da yeni uygulama ile ilgili yaptığı açıklamada, “Sağlığımız için sosyal mesafe kurallarını uygulamalı olarak hayata geçiriyoruz.

  • Koltuklara yapıştırılan uyarı da ‘Korona virüs hastalığı dolayısıyla kendi sağlığınız için bu koltuğu boş bırakınız” notu yazıyor.

28/03/20 17:43

Malatya’da otobüslerde "sosyal mesafe" düzenlemesi

Malatya'da korona virüs (kovid-19) salgınına karşı İçişleri Bakanlığı tarafından toplu taşıma araçlarına yönelik yayınlanan genelge sonrası yolcu otobüslerinin içi sosyal mesafe kapsamında düzenlendi. Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede Dünya küresel bir tehdide...

Istanbulhaber ·

Malatya’da otobüslerde "sosyal mesafe" düzenlemesi

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede Dünya küresel bir tehdide dönüşen korona virüs salgınına karşı tedbirler tek tek hayata geçiriliyor. İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge ile toplu taşıma araçlarında oturma düzeninin yolcuların birbirleriyle...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin