01.10.2020

HABER ÖZETI

  • Risk grubunda olmayan genç hastalardan numune almayı doğru bulmadıklarını da belirten Bentli, “Bakanlığımızın da talimatı bu yönde.

  • Recep Bentli, filyasyon ekibinin aldığı testler ile birlikte günlük bin 300-bin 400 test yaptıklarını belirterek Bu da iş yükümüzü arttırıyor dedi.

  • Malatya Sağlık İl Müdürü Prof.

  • Recep Bentli, Malatya'da günlük ortalama bin 400 adet korona testinin yapıldığına dikkat çekerek pozitif çıkan vakaların ise evlerinde sağlık görevlilerini beklemelerini istedi.

10/08/20 15:08

Malatya'da korona testi için başvurular artıyor

Tüm dünyayı kasıp kavurmaya devam eden yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele de yetkililer halkı tedbirlere uyma konusunda uyarırken, vaka sayılarının son dönemde arttığı Malatya’da da özellikle bayram sonrası test başvurularında ciddi artış yaşanıyor. Malatya...

Türkiye Gazetesi ·

Malatya’da korona testi için başvurular artıyor

Yeni tip korona virüs vakalarının artış gösterdiği illerden olan Malatya'da, günde ortalama bin 400 kişiye test yapılıyor. İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli, filyasyon ekibinin aldığı testler ile birlikte günlük bin 300-bin 400 test yaptıklarını belirterek "Bu da iş...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin