04.04.2020

HABER ÖZETI

  • İZMİR (AA) - TFF 1. Lig'de Osmanlıspor'la 2-2 berabere kalan Altınordu'nun teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, Erken gol bulsak maçı çevirebilirdik.dedi.

  • Yaptıkları basit hatalarla 2-1 geriye düştüklerini belirten Eroğlu, şöyle konuştu: Bugün biraz daha çabuk oynamamız gerekiyordu.

  • - İsmet Taşdemir: Oyundan ve mücadeleden memnunum Osmanlıspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir de İzmir'den galibiyetle dönemedikleri için üzgün olduklarını söyledi.

  • Eroğlu, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında, müsabakaya iyi başladıklarını ve öne geçmeyi başardıklarını söyledi.

14/02/20 21:48

Maçın ardından

İZMİR (AA) - TFF 1. Lig'de Osmanlıspor'la 2-2 berabere kalan Altınordu'nun teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, "Erken gol bulsak maçı çevirebilirdik." dedi. Eroğlu, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında, müsabakaya iyi başladıklarını ve öne geçmeyi başardıklarını söyledi....

Memleket ·

Maçın ardından

Memleket

Altınordu - Osmanlıspor maçının ardından

Osmanlıspor ile 2-2 berabere kalan Altınordu'nun teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, rakipleriyle aralarındaki puan farkını korumanın kendileri için önemli olduğunu açıklarken, Osmanlıspor'un teknik direktörü İsmet Taşdemir ise 3 puanı alamadıkları için üzgün olduklarını söyledi. TFF...

Memleket ·

Altınordu - Osmanlıspor maçının ardından

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin